fbpx Loading...

FRANCZYZA

Dołącz do NAS

Food Plus to najlepsze rozwiązanie w zmieniających się warunkach rynkowych. Przynależność do franczyzy to siła warunków zakupowych oraz wsparcie i bezpieczeństwo w prowadzeniu biznesu.

Przystąpienie do Food Plus zapewni Ci przewagę nad konkurencją poprzez:

  • indywidualne podejście do Twojego biznesu,
  • atrakcyjne warunki handlowe, zwiększające przychody oraz rentowność sklepu,
  • estetyczną i atrakcyjną wizualizację sklepu,
  • pomoc we właściwym rozplanowaniu stoisk i optymalizację powierzchni sprzedażowej,
  • dostęp do preferencyjnych warunków zakupu wyposażenia sklepowego,
  • pakiet skutecznych narzędzi marketingowych takich jak: gazetki, konkursy konsumenckie, kampanie reklamowe w mediach społecznościowych czy eventy z okazji otwarcia nowych placówek,
  • materiały POS, wśród których są: plakaty reklamowe, fiszki cenowe, reklamówki czy shelfstopery,
  • wsparcie realizowane przez doświadczonych Doradców Klienta.

Franczyza krok po kroku

1 Zapoznanie z konceptem Food Plus

Zapoznanie z konceptem Food Plus przez Przedstawiciela Handlowego Mastermedia. Po tej prezentacji jest czas na zebranie wszystkich dodatkowych pytań, które chciałbyś zadać.

2 Wizyta koordynatora Sieci

Podczas niej zostaną zdjęte pomiary pod wizualizację oraz sporządzimy tzw. protokół otwarcia.

3 Parafowanie umowy

Prawie jesteś w Sieci. Po stronie Mastermedia uruchomione zostają siły i środki, aby wprowadzić Cię w pełni do Food Plus. Co ważne, od teraz korzystasz z warunków handlowych jak każdy inny uczestnik

4 Montaż wizualizacji

Koordynator spędzi w Twoim sklepie kilka dni, aby zapoznać Cię z Podręcznikiem Operacyjnym oraz zaproponować i wdrożyć najlepsze rynkowo praktyki prowadzenia sklepu.

5 Witamy w Sieci!

Wyprawimy Święto Food Plus w Twojej okolicy. W tym celu zorganizujemy animacje dla dzieci i przygotujemy specjalną ofertę handlową.

Bądź o krok przed swoją konkurencją – dołącz do Food Plus już dziś!

Jeśli jesteś osobą, która posiada lokal (na własność lub na wynajem) i prowadzi w nim sklep, a w oparciu o franczyzę Food Plus chce zwiększyć obroty.

Jeśli jesteś osobą, która nie posiada lokalu, ale chce otworzyć sklep pod marką Food Plus i budować swój sukces.

NAPISZ DO NAS

Wejdź do sklepu

Wejdź do sklepu
Shop
Shop
Zaplecze

miejsce pracy managera, wspomaganego fachową wiedzą z Podręcznika Operacyjnego Food Plus. Tutaj powstają zamówienia i przyjmowane są dostawy. Dzięki praktycznemu systemowi magazynowo – sprzedażowemu wiadomo, co sprzedaje się najlepiej, które produkty słabo rotują, a które przynoszą straty. System CCTV pozwala utrzymać kontrolę nad salą sprzedaży. Jednocześnie zaplecze pozostaje magazynem, który również musi być odpowiednio zarządzany.

Shop
Lada serwisowa

wędliny są tym działem sklepu, który generuje najwyższe zyski. Food Plus pomaga w efektywnym zarządzaniu asortymentem oraz jego prawidłowym eksponowaniu w ladzie. Liczy się wiedza czym handlować i w jaki sposób obsługiwać, aby klienci z przyjemnością do nas powracali. Posiadamy umowy centralne na dostawy i serwis wag oraz krajalnic.

Shop
Końcówka regałowa

to jedno z ważniejszych miejsc na sali sprzedaży, na którym zmienna ekspozycja produktów promocyjnych generuje najwyższe obroty.

Shop
Piec

odpiek pieczywa głęboko mrożonego to standard w nowoczesnym handlu detalicznym. Zapach świeżego pieczywa jest elementem aromamarketingu, który ma za zadanie przyciągnąć klientów do sklepu. W ramach centralnej umowy z dostawcą zewnętrznym oferujemy dostęp do tego typu urządzeń.

Shop
Materiały POS

czyli fiszki cenowe oraz oznaczenie promocji. Sieć Food Plus zapewnia dostęp do nich, dzięki czemu półka jest dobrze oznaczona, a produkty promocyjne lepiej wyeksponowane.

Shop
Mrożonki

nie sposób sobie wyobrazić handlu bez ready made food. Dzięki centralnej umowie z dostawcą zewnętrznym zapewniamy szeroki dostęp do tego typu asortymentu, jak również zamrażarek.

Shop
Lada nabiałowa

szeroka gama przetworów mleczarskich, które są wizytówką polskiego sklepu. Różnorodność asortymentu w ciekawy sposób może urozmaicić koszyk zakupowy rodzimych shopperów.

Shop
Massplany

eksperci Food Plusa fachowo rozplanują układ Twojego sklepu, uwzględniając charakterystykę poszczególnych kategorii asortymentowych.

Shop
Witryna cukiernicza

a w niej typowo polskie ciasta porcjowane, jak również w sprzedaży na wagę.

Shop
Wyspa paletowa

umieszczona w miejscu, którego nie da się przeoczyć. Eksponujemy na niej promocje konsumenckie, dostępne wyłącznie dla uczestników sieci Food Plus.

Shop
Kasa alkoholowa

oprócz standardowego zadania jakim jest sprzedaży alkoholu i produktów impulsowych, oferuje wiele usług dodatkowych. Należą do nich m.in. przekazy pieniężne oraz nadawanie i odbieranie paczek.

Shop
Strefa food to go

Wprowadzenie do oferty "polskich" hot dogów, kanapek oraz napojów gorących jest charakterystyczne dla sklepów convenience. Uruchomienie tego typu usług, przyciąga klientów co pozwala zwiększyć obroty.

Shop
Strefa kasowa

to również miejsce, w którym klienci stykają się z programami lojalnościowymi. Atrakcyjne konsumencko konkursy i promocje centralne, wspierane reklamą, zachęcają do robienia zakupów w sieci Food Plus. Kasjerzy, podobnie jak pozostali pracownicy, to wizytówka sklepu. Dlatego Food Plus oferuje szkolenia stanowiskowe oraz dostęp do odzieży dla personelu.

Shop
Owoce i warzywa

chcąc podwyższyć wartość paragonu, należy zapewnić klientom szeroki wybór w tej kategorii produktowej. Dzięki Food Plus dowiesz się jak odpowiednio zadbać i eksponować te kategorie.

Shop
Stojak z gazetami

Polacy oczekują dostępu do polskiej prasy, jak również książek. Dzięki centralnej umowie z zewnętrznym dostawcą, w Twoim sklepie znajdą się najbardziej poczytne pozycje.

PARTNERZY

sieci